Problémové parkovanie na Košickej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Lucia 01. mája 2019

Dobrý večer, chcem sa spýtať, prečo bolo zrušené parkovisko, resp. iba rozšírené o pár miest. Dokedy to máme trpieť ako bytovka, keďže z druhých bytoviek si parkujú na našom a za svojou bytovkou majú prázdno?

23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako ste správne uviedol parkovisko, ktoré bolo dotknuté výstavbou cyklochodníka nebolo zrušené, v súčasnosti sa dobudováva a rozširuje ako nám to dovolilo územie. Nakoľko na sídlisku nie sú vyhradené parkovacie miesta pre konkrétneho užívateľa nevieme , s ohľadom na platnú legislatívu , zabezpečiť , aby si každý parkoval na parkovisku pred svojím bytovým domom . Parkoviská na sídlisku sú verejne prístupné pre kohokoľvek.

V súčasnosti je už vybudované parkovisko s 11 miestami, teda oproti pôvodnému , ktoré bolo pre cca 6 - 7 áut, a bolo pre stavbu cyklochodníka zrušené, je súčasné parkovisko rozšírené o 4 parkovacie miesta.
S pozdravom

Ing. Eva Kelbelová
Vedúca oddelenia územného plánovania ,životného prostredia a stavebného poriadku
Oddelenie ÚPŽPSP




Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér mesta Kežmarok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.