Weilburská - neupravená plocha, poškodený odkvap

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
jan 02. júla 2019

Dobrý deň. Po výkopových prácach vedľa našej bytovky ostal terén neupravený a poškodený odkvap. Zaujíma ma, kedy sa to dá do pôvodného stavu. Ďakujem.

22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za váš podnet. Poslali sme ho príslušnému oddeleniu aby sa k danému podnetu vyjadrilo v čo najkratšom čase.
Pekný deň
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň , zvod je už opravený a taktiež terénne úpravy v tomto mieste sú ukončené.

Ing. Eva Kelbelová
Vedúca oddelenia územného plánovania ,životného prostredia a stavebného poriadku
01. október 2019

jan

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.