Weilburská - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Denisa Mravova 01. septembra 2019

Dobrý deň. Je tu problém chodníka na Weilburskej ulici smerom k mostu na Ľubicu - nie je dokončený. Keď je dážď, nedá sa prejsť, je tam veľa vody a neskôr samé kamene. Ppekne prosíme to dať dokopy, využiť, keď sa stavia nová bytovka a dokončiť dlažbu. Ďakujeme. Mravová

16. september 2019

Denisa Mravova

Prišiel mi meil...škoda, že sa to nebude riešiť...je to malý úsek...keď he tam veľa vody,tak mamičky s kocikami nemôžu prejsť...a vzhľadovo to vyzerá skaredo
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nevieme kto vás kontaktoval e-mailom ale chodník už dokončený je. Prikladám fotografie. Želám pekný deň.

Vaverčáková
Odd. komunikácie a propagácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania