Severná - znečistená cyklotrasa

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Peter 19. novembra 2019

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či táto cyklotrasa sa dá využívať aj ako výjazd? Niekto asi nepochopil, že je to len pre cyklistov.

22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
Čistenie cyklochodníkov zabezpečujú Verejnoprospešné služby mesta Kežmarok. Kontrola a vymáhanie dodržiavania dopravných predpisov a zásad užívania cyklochodníkov nespadá do kompetencie tunajšieho oddelenia.

Ing. Eva Kelbelová
Vedúca oddelenia územného plánovania ,životného prostredia a stavebného poriadku
Oddelenie ÚPŽPSP
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol riešený s oddelením výstavby, VPS a taktiež sme o ňom informovali aj MsP mesta Kežmarok, kedy na danom úseku dochádza k porušeniu zákonov cestnej premávky. Motorové vozidlo nemá čo na takejto ceste robiť, kedže je určená pre cyklistov, na čo upozorňuje aj dopravná značka pred vjazdom.

Mgr. Ondrej Miškovič, referent oddelenia komunikácie a propagácie mesta Kežmarok
03. august 2020

Peter

Chcel by som upozorniť na to ze tato časť cyklochodnika slúži stale ako skratka pre majiteľov ktory parkuju svoje auta v zadu. Nie jeden ma problem obísť bytovku a tak si to radšej skrati autom cez chodnik.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.