Priekopa - poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

V riešení
meno
erik 13. februára 2020

Dobrý deň, na "hornej" Priekope pri bytovke je čiastočne otvorený poklop kanála.

13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Tento podnet bol poslaný na priame vyriešenie VPS mesta Kežmarok. Ďakujeme za Vašu všímavosť!

Mgr. Ondrej Miškovič, referent oddelenia komunikácie a propagácie mesta Kežmarok
18. február 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetný kanalizačný poklop patrí k revíznej šachte súkromného bytového domu na ul. Hviezdoslavovej č. 11.
Písomne vyzveme majiteľa, aby preventívne čo najskôr zabezpečil nápravu stavu.
Ďakujeme sa podnet.

Ing. Miroslav Škvarek, MPH
riaditeľ VPS
21. apríl 2020

erik

Ďakujem za odpoveď

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.