Severná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Kláštor pod Znievom

Vyriešený

Cierna skladka vzniknuta priamo v koryte potoka Vrica.

31. január 2019

Peter

este jedna fotka
19. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
24. február 2019

Peter

stav smetiska k dnesnemu dnu.
24. február 2019

Peter

hlinu voda odplavi, ostane len bordel.
26. august 2020

Peter

problem je vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.