Vnútorná okružná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

V riešení
meno
Laci 08. apríla 2021

Dobrý deň! Chcel by som sa opýtať, či sa neuvažuje o nejakom nariadení pre mesto Komárno, aby služobné dodávky parkovali v mieste sídla majiteľa firmy, alebo by mali parkovať pri vážskom moste ,na stráženom parkovisku. Z fotografií je zrejmé ,že tá 1 dodávka už dlhšiu dobu parkuje mimo sídla firmy a dokonca asi 100m od stráženého parkoviska. Dá sa s tým vôbec niečo urobiť?
Všade je aj tak nedostatok parkovacích miest a ešte aj tie zaberajú veľké služobné dodávky. Táto dodávka sa tu objavila asi pre mesiacom, a pravidelne tu stojí cez víkendy.

28. apríl 2021

Laci

No tak ďakujem pekne za neodpoveď ,asi má majiteľ dobré známosti.....
20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia v Komárne posilní hliadkové služby v uvedenej oblasti zamerané na riešenie priestupkov proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, ktoré sú spáchané nedovoleným parkovaním na verejnej zeleni.

Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestská polícia Komárno
03. október 2021

Laci

Nič sa nezmenilo,cez výkend tu stále parkujú 2-3 dodávky firmy Banyes s.r.o.Prečo neparkujú o 100m ďalej na platenom parkovisku, alebo na veľkej ploche pri vážskom moste?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania