Elektrárenská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Alžbeta Velebová 30. apríla 2021

Pri príležitosti Dňa Zeme boli vyzbierané nečistoty do plastových vriec. Tieto vrecia sú naďalej položené pozdĺž Vážskeho nábrežia . Nakoľko nie sú zaviazané, hrozí, že sa nečistoty rozfúkajú a práca dobrovoľníkov počas tejto akcie bola skoro zbytočná.

14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vrecia z mesta boli odstránené.

Ďakujeme za Váš podnet

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.