Eötvösova ul.-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený

Dlhodobo odstavené vozidlo na tráve.

09. október 2021

Ján

Vozidlo bez platnej TK a EK.!! a okrem toho tam parkujú aj ďalšie vozidlá na mestskom zeleni pravidelne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania