Elektrárenská cesta-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Beáta Marázová 20. mája 2021

Presahujúca burina na chodník , nie je možný prechod , nebezpečie treba v stúpiť na vozovku v zákrute veľké riziko úrazu neprehladná cesta .

18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet.
Trávnatá plocha bola pokosená a kríky ostrihané

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania