Eötvösova ul.-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poprosím trošku upresniť, lokalizovať uvedený podnet. Kde sa presne nachádza?

Ďakujem

MsÚ Komárno
18. jún 2021

Peter

Dobrý deň.Je to medzi obchodným domom Lodiar-Wigvam na chodníku
22. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Po konzultácii s OR sa zistilo že chodník je vo vlastníctve spločnosti, ktorá ho vybudovala resp. nechala vybudovať súvislosti s priľahlým pozemkom vedľa Lodiara kde mala byť realizovaná stavba.
Uvedenú spoločnosť sme vyzvali na vykonanie nápravy.
Kto? vlastníci
22. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania