Orechový rad-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

V riešení

Neorezané stromy. S kamionom sa nedá prejsť

23. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobý deň,

uvedená požiadavka bola zaradená do objednávok a v blízkej budúcnosti bude zrealizovaná.

Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestský úrad Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.