Bratislavská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený
meno
Anna Komarnanska 07. októbra 2021

Podchod pod Bratislavskou cestou (dve schodiska vedu smerom dolu k 7.sidl.) je teraz uz cca 1 mesiac obyvany bezdomovcom, bezdomovcami. Aj cez den v pocte 1 a viac, hruby polystyren na sedenie, spanie, molitany, a okolo odpadky, vela spiny, potreba, atd. Uz sa tade bojim chodit za sera!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania