Eötvösova ul.-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Jozef Martiska 25. februára 2022

Zlomená značka a druhá značka vysoko umiestnená nevidieť v zornom poli vodiča policajti pokutujú a striehnu nieže riešia problém aj mňa pokutovali.

28. február 2022

Jozef

hneď ako som oznámil túto skutočnosť v priebehu dvoch dní bola chyba odstránená ďakujem s týmto som zachránil aj veľa vodičov od platenia pokút kde na nich striehli policajti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.