Ul. Móra Krausza-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený

Cestou od Jednoty na Strážnu ulicu nepokosena vysoká tráva čím je zakrytý sj chodník ktorý by bolo treba uvoľniť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania