Kúpeľná ul.-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený

Dobrý deň Chcel by som nahlásiť poškodenú prístupovú cestu na ul. Kúpelna 2-4. Jedna sa o prístupovú cestu v obytnej zóne blízko centra a historickej zóny. Rozbitá cesta vedie k bytovke a ku garážom. Pozemok patrí mestu a je v havarijnom stave! Žiju tam rodiny s malými deťmi a často kvôli rozbitemu povrchu dochádza k škaredym úrazom! Na fotkách nie je vidieť rozsah poškodenie pozemku na koľko sa dá iba 5ks fotiek pridať. S pozdravom M. Faktor

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania