Elektrárenská cesta-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený

Dobrý deň. Prosím Vás o riešenie problému , ktorý sa odohráva denne na cyklistyckej ceste smer Harčáš. Auta chodia po tej ceste ako blázni. 2 tabule sú tam, chodia na špic, keď je malý dunaj. Dala by sa upraviť príjazdová cesta, ktorá vedie od tzv."mázsa ház" smerom na hrádzu cez cyklistyckú cestu k dunaju.? Je to tam dosť zanedbané a ludia si nechcú poskrabať auto tak volia jazdu pi cyklistyckej ceste. Tam je vela korculiarov, psíčkarov. Prosím o riešenie tohto problému urgente, kým nedojde k nešťastiu. A budem to posielať aj médiám že v Komárne máme auto-cyklo cesty.!! To tam neviete osadiť kamery? Na ostatne voloviny mame peniaze, ale chrániť niečo čo sa volá ľudský život je asi veľa pre Vás pán primátor. Blížia sa voľby mi Vám to spočítame. Hlavné , že schody budú klavírové a že si budeme púšťať Lehára. No som zvedavý😄😄😄. A uschovne na bycikle zívajú prázdnotou pred kúpaliskom. veľký biznis, gratuujem. najväčšie sprostosti do čo ho ste dali moje , naše peniaze.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.