Vnútorná okružná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený
meno
Poriadok 26. septembra 2022

Na Vnútornej okružnej (vedľa kotoľne a trafo budove vyhodené: nahradné diely vozidla, nárazník, predné svetlo, predný blatník, pet flaše, sklo, atď..

Prosím o riešenie.

Ďakujem pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania