Vnútorná okružná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený
meno
Vít 04. októbra 2022

Na zastávke MHD na ul. Vnútorná okružná sa vystupuje a nastupuje do zelene a zo zelene- z trávy - zo zeme. Za daždivého počasia je to nebezpečne šmíklavé a špinavé. A nie je kde čakať na autobus len na lúke.
Pomohlo by aspoň pár dlažieb v šírke aspoň 1m uložiť pozdĺž cesty ako státie aby cestujúci mali kde čakať na autobus. Prosiť o krytú zastávku je asi veľa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania