Mederčská ul.-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Ma délután nem működött a Megyercsi utcai jelzőlámpa a kórház felőli.

14. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet sme postúpili spoločnosti IMPULZ LIGHT spol. s r. o. na ďalšie vybavenie.
Ďakujeme za Váš podnet.

Köszönjük a felvetést. Továbbítottuk az illetékes IMPULZ LIGHT Kft-nek.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
14. február 2024

Valentín Mészáros

Dňa 14.02.2024 opravené
21. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dňa 14.2.2024 chyba bola odstránená. Podnet je vyriešený.
2024.2.14-én a hibát kijavították.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.