Vodná ul.-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
František Kabát 14. februára 2024

Pouličné osvetlenie na Vodnej ulici na stĺpe pred vchodom č. 3 je nefunkčné - nesvieti. Stĺp je na priložených fotografiách označený červenou šípkou.

19. február 2024

Valentín Mészáros

Dňa 19.02.24 porucha odstránená
19. február 2024

František Kabát

Dobrý večer.
V mene bývajúcich na vodnej ulici veľmi pekne ďakujem za rýchle odstránenie poruchy.
S pozdravom
František Kabát
zást. vlastn. bytov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania