Riešenie parkovania a prepadávajúcej cesty na Klinčekovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Roman 14. marca 2016

Obyvatelia Klinčekovej ulici by už konečne privítali riešenie dlhodobo zanedbávaného problému nedostatku parkovania, obnovy prepadávajúcej sa vozovky a celkovej revitalizácie prostredia.
Situácia je už viac než zúfalá a obyvatelia ulice používajú bývalé detské ihrisko a zeleň ako parkovaciu plochu a príjazdovú cestu, nakoľko iná možnosť nie je. Výsledok je katastrofálny, hlavne po obdobiach dažďa. Myslíme, že situácia na Klinčekovej je oveľa zúfalejšia ako bola situácia na vedľajšej Meštianskej, ktorá sa rekonštrukcie dočkala.
Preto žiadame kompetentných o riešenie danej situácie.

15. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet! Budeme sa snažiť Vašu požiadavku riešiť po zhodnotení situácie odborníkom príslušného odboru MsÚ v Komárne. Na základe technických a finančných možností úradu sa budeme snažiť problém riešiť.
Köszönjük a felvetést! A bejelentett problémát az illetékes szakosztály emberei igyekezni fognak mielőbb felmérni és a hivatal műszaki és anyagi lehetőségei függvényében mielőbb megoldást találni.

Králik Róbert, hovorca mesta Komárno - Komárom város szóvivője
08. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Vaša požiadavka – výstavba parkovísk - môže byť realizovaná po zaradení medzi prioritné kapitálové výdavky rozpočtu mesta Komárno a po schválení Mestským zastupiteľstvom. Vaša žiadosť bude naďalej evidovaná a Mestským úradom bude zaradená do zoznamu kapitálových výdavkov pred schvaľovaním nového rozpočtu na rok 2017. Do tejto doby sa však budeme snažiť hľadať iné dočasné riešenie a podľa možností aj iné formy financovania, napr. formou dotácií.

Ingrid Szabó, vedúca Odboru rozvoja MsÚ v Komárne
08. apríl 2016

Roman

Vzhľadom na to, že sa chystá rozsiahla rekonštrukcia ciest v meste, ktorá obsahuje aj Eotvosa či Dunajské nábrežie by aspoň potešila rekonštrukcia príjazdovej cesty zo strany Meštianskej či Dunajského nábrežia kde je celá cesta už poriadne prepadnutá.
17. marec 2017

Roman

Rád by som sa informoval v akom státiu riešenia je daný podnet vzhľadom na Vašu správu o kapitálových výdavkoch na rok 2017.
07. január 2019

Odkaz pre starostu

Mesto 15.12.2018 dokoncilo vystavbu kompletne noveho asfaltoveho parkoviska. Podnet bol konecne vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania