Na susednej parcele si susedia spravil smetisko.

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Ronald Jokel, 08. apríla 2016

Susedia si na prílahlom pozemku môjho trvalého pobytu zriadili smetisko!
Týmto konaním ma obťazujú pachmi, potkanmi a nehovoriac o kontaminácii podzemných vôd! Žiadam príslušnú mestkú časť o uloženie povinnosti uviesť situáciu do pôvodného stavu!!

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

14. apríl 2016 Odpoveď

Ďakujeme za Váš podnet! Budeme sa snažiť Vašu požiadavku riešiť po zhodnotení situácie odborníkom príslušného odboru MsÚ v Komárne. Na základe technických a finančných možností úradu sa budeme snažiť problém riešiť.
Köszönjük a felvetést! A bejelentett problémát az illetékes szakosztály emberei igyekezni fognak mielőbb felmérni és a hivatal műszaki és anyagi lehetőségei függvényében mielőbb megoldást találni.

Králik Róbert, hovorca mesta Komárno - Komárom város szóvivője

14. december 2016 Odpoveď

Vlastníčka uvedenej parcely vyzvaná na vyčistenie pozemku.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal

Aktualizácie podnetu

15. december 2016 Ronald Jokel

Diskusia

Ronald Jokel: Jediné riešenie bolo dohodnúť sa s vlastníčkou na odpredaji.
Nehnuteľnosť aj so smeťami som odkúpil! Pozemok je už bez smetí.
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.