Vrak vozidla Námestie Kosshuta

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Adrián Mudrry 23. mája 2016

Vrak vozidla Námestie Kosshuta

25. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet! Budeme sa snažiť Vašu požiadavku riešiť po zhodnotení situácie odborníkom príslušného odboru MsÚ v Komárne. Na základe technických a finančných možností úradu sa budeme snažiť problém riešiť.
Köszönjük a felvetést! A bejelentett problémát az illetékes szakosztály emberei igyekezni fognak mielőbb felmérni és a hivatal műszaki és anyagi lehetőségei függvényében mielőbb megoldást találni.

Králik Róbert, hovorca mesta Komárno - Komárom város szóvivője
23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia Komárno už pred mesiacom vykonala šetrenie, ktorým bol zistený majiteľ motorového vozidla, ktorý sa zdržiava v súčasnosti v Bratislave. Listom bol vyzvaný na odstránenie vozidla, ktorý však neprezval. Preto bola vec postúpená na Okresný úrad Komárno, Odbor dopravy.

Mestská polícia
28. jún 2016

Barnabás Németh

Vozidlo bez ŠPZ, a bez platnej STK a EK

Az elhagyott Skoda Favorit személygépjármű a vásár csarnok előtti új parkolóban található rendszámtábla nélkül, és érvényes "STK" és "EK" nélkül!

Az egyik képen látható a Google utcanézet 2014 szeptemberi képe, már akkor is ott állt a gépjármű(akkor még volt rajta rendszámtábla, de most már az sincs)
16. október 2016

Barnabás Németh

Podnet ešte stále nie je vyriešený!!!!
02. august 2019

Odkaz pre starostu

Vrak odstraneny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.