Kukásautónak köszönhető gyötrelmes közterület

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený
meno
Poriadok 07. júna 2016

Ahogy a képen is látható a kukásautó teljesen tönkretette a zöldterületet. Több éve a zöldterületen keresztül közlekednek a CLEAN CITY s.r.o munkatársai a kukásautóval, ezzel rongálva a környezetet! Külön kiemelném, hogy az is jelzi az állandó áthajtását, hogy a BETON útpatkát a kukásautó hátsó duplakereke majdnem teljes mértékben lekoptatta!! Itt lakok több évtizede és szeretném ha rendben lenne a környezetem!
A probléma fő okát az kanyarban parkoló autók jelentik.
Az én javaslatom az lenne, hogy legyenek szívesek kiszélesíteni az utat a megadott helyen, vagy más módon megoldani a problémát!

07. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet! Budeme sa snažiť Vašu požiadavku riešiť po zhodnotení situácie odborníkom príslušného odboru MsÚ v Komárne. Na základe technických a finančných možností úradu sa budeme snažiť problém riešiť.
Köszönjük a felvetést! A bejelentett problémát az illetékes szakosztály emberei igyekezni fognak mielőbb felmérni és a hivatal műszaki és anyagi lehetőségei függvényében mielőbb megoldást találni.

Králik Róbert, hovorca mesta Komárno - Komárom város szóvivője
20. december 2017

Poriadok

Az ügyben több, mint egy éve semmi sem történt!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania