Klapka Gy. tér 9

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Ágnes Polák, 27. júna 2016

Az Európa Udvar látogatóit általában ilyen látvány fogadja, nem beszélve a kukáktól "illatos" környezetről.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

01. júl 2016 Odpoveď

Ďakujeme za Váš podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal

14. december 2016 Odpoveď

Vyriešené (pravidelne odstrňované). Megoldva (rendszeresen eltávolítva).

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal

Aktualizácie podnetu

02. november 2016 Ágnes Polák

Sajnos, a helyzet nem sokat változott.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.