Chýbajúca časť spomaľovacieho prahu - ulica Mieru

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Roman 13. augusta 2016

Na ulici Mieru pri základnej škole Móra Jókaiho chýba časť spomaľovacieho prahu.

15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal
24. september 2016

Roman

Opravené :)
26. september 2016

Odpoveď samosprávy

prah bol opravený, podnet bol vyriešený

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.