Nelegálne ohradenie verejného priestranstva.

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Neriešený
meno
Ladislav Ladislav 23. augusta 2016

23.8.2016 o 11,45 Na Baštovej ulici povedľa firmy Zdemar /č.d.33/ práve niekto stavia čiernu stavbu-plot, brána na ohradenie pozemku mesta.Tento mestský pozemok je aj z druhej strany /Okružná ulica/ dlhé roky uzatvorený bránou.Je to v poriadku???Záhradky na tomto verejnom mestskom priestranstve legálne?Užívatelia určite už dlhé roky platia nájomné mestu za ich užívanie...

24. august 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania