Výtlky, praskliny a trhliny na vozovke - ulica Generála klapku

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Roman 02. septembra 2016

Naprieč celou ulicou generála Klapku od križovatky s Okružnou cestou až po križovatku s ulicou 29. augusta sa nachádza séria výtlkov a prasklín, predovšetkým v okolí kanálových poklopov umiestnených v stredovom páse cesty, na niektorých úsekoch je cesta tiež prasknutá po celej svojej šírke. Rovnako sa tam nachádzajú výtlky, ktoré zasahujú až do základového podložia cesty a vytrhnuté kusy asfaltu. Bolo by dobré prejsť celým úsekom cesty, resp. ulicou a dané problémy odstrániť v čo najkratšom čase.

05. september 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal
13. september 2016

Roman

Niečo je už opravené, ale ešte je tam čo robiť ...
26. september 2016

Anna Trenka

A Klapka utcán csak igen jó akarattal lehet, azt , amit ott műveltek " javítgatásnak " nevezni !!!
Szeretném látni, hogy mennyit számláztak ezért a munkáért !!! ??? Van valaki, aki az elvégzett munkát ellenőrzi és átveszi ???
26. september 2016

Anna Trenka

Komárno

Hozzászólás a szeptember 1-én tett bejegyzéshez:
- Výtlky, praskliny a trhliny na vozovke - ulica Generála klapku -

Majd a válaszhoz:
- Niečo je už opravené, ale ešte je tam čo robiť ...

Hát igen, van még mit csinálni !!!!!!
A Klapka utcán csak igen jó akarattal lehet, azt , amit ott műveltek
" javítgatásnak " nevezni !!!
Szeretném látni, hogy mennyit számláztak ezért a munkáért !!! ??? Van valaki, aki az elvégzett munkát ellenőrzi és átveszi ???
Már kora reggel arra ébredtünk, hogy vágják az utat. Hurrá !!! Semmit nem számít, az ilyen aprócska kellemetlenség, ha nekünk tesznek jót, javítsák az utat, amit nap mint nap használunk ...... Azóta se folytatódik a munka .... ??????
23. apríl 2017

Roman

Vzhľadom na to, že minulý rok sa pár výtlkov a asfaltu okolo kanálových poklopov opravilo, očakávame, že aj tento rok sa v tom bude pokračovať. Vyobrazené sú najakútnejšie prípady, ale treba prezrieť celú ulicu.
23. apríl 2017

Roman

25. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vyznavene vytlky a poskodenia vozovky boli uplynule tyzdne odstranene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania