Odstránenie popadaneho lístia a konárov

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Pepo, 08. októbra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Popadané všeličo na prechádzkovom chodníku, prekážka pre korčuliarov a iných

17. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
14. december 2016

Odpoveď samosprávy

Vyriešené. Strojne vyčistené.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.