Kátyúk a Shopping Centernél található kanyarban!

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 16. októbra 2016

A Šulek Gimánzium felől érkezve a Shopping Centernél jobbra kanyarodva hosszú ideje több kátyú található!

17. október 2016

Karol

uradny jazyk, prosim.
17. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
17. október 2016

Odkaz pre starostu

Pri odbočovaní vpravo od gymnázia Ľ J. Šuľeka vedľa Shopping Centru sa už dlhší čas nachádza viacej výtlkov.
20. december 2017

Tomáš

Megoldva!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.