Ulica Svätoondrejská, Komárno - osvetlenie ulice

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Peter, 18. októbra 2016

Pokazená lampa verejného osvetlenia. (1/4 ulice je v noci v tme)

20. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
07. november 2016

Peter

.......3 týždne a stále tma! :-(
14. december 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal
14. december 2016

Peter

Ďakujeme :-)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.