Kerékpár út rongálása

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Gabriel, 18. októbra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

valaki eltávolította az oszlopot, hogy autoval ki tudjon jutni a kerekparuton a Duna partra

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

19. október 2016 Odpoveď

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal

Aktualizácie podnetu

20. január 2017 Odkaz pre starostu

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.