Roncs

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Gabriel, 19. októbra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

már hónapok óta foglalja a helyet, a viszonylag uj kovezes között már tör előre a gaz ...

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

20. október 2016 Odpoveď

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal

Aktualizácie podnetu

31. január 2017 Gabriel

... a roncs eltünt :)

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.