Felháborító állapotú járda a Damjanich utcai Postánál!

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 22. októbra 2016

A Damjanich utcai Posta előtt található járda hosszú hónapot óta a képen látható állapotban van melynek köszönhetően ''le is van zárva" a zárda így nem használható! Nem értem, hogy miért nem tett senki sem ez ügyben, főleg hogy egy olyan forgalmas helyről beszélünk ahol naponta rengeteg ember megfordul! Továbbá a Telekom épülete előtt a járda mellett pedig egy hatalmas gödör tátong!

24. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
15. december 2016

Tomáš

Podnet vyriešený!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.