Széthulló úttest a mosodához közel

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 22. októbra 2016

Nem messze a Damjanich utcán található mosoda bejáratától ilyen az úttest jelenlegi állapota!

24. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
15. december 2016

Ľudovít

Samosprávou odsúhlasená obnova túto veľmi frekventovanú ale už veľmi ubohú cesta bez chodníkov -Damjanichova - neobsahuje, preto prosíme aspoň opraviť čím skôr.
Veľmi ďakujeme.
20. december 2017

Tomáš

Megoldva!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.