Új kátyúk a Vnútorná okružnán

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 25. októbra 2016

A képen látható kijelölt útszakaszon több új kátyú képződött a napokban. Az egyik fotón is látható, ami közvetlenül a SWAN épülete előtt található.

26. október 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno - Komáromi Városi Hivatal
20. december 2017

Tomáš

Megoldva!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.