Használhatatlan Halász utcai járda

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Erzsébet, 10. novembra 2016

Szeretném megkérdezni, hogy kihez tartozik a Halász utcai járda ill. a kukák körüli rend, mivel az utóbbi akadályozza az így is szűk utcában a parkolást, és a járókelők meg nem tudják használni a járdát, ugyanis annyira nincs eltakarítva, hogy nem lehet rajta keresztül menni.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

14. november 2016 Odpoveď

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.


MsÚ Komárno - Komáromi Városi Hivatal

14. december 2016 Odpoveď

Megoldva a MOS-os közmunkások segítségével.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.