Autóroncs

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Laci 04. decembra 2016

A Belső körút 61 előtt hosszab ideje parkol ez a személyautó,lejárt műszakival,foglalava az amúgy is kevés parkolóhelyet.

05. december 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Köszönjük a bejelentést.

MsÚ Komárno - Komáromi Városi Hivatal
22. február 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, vozidlo bolo z uvedeného miesta odstránené.

Mestská polícia Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania