Na chodníku je poškodený asfaltový povrch v Apálskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

V riešení
meno
Juraj Lőrincz 13. decembra 2016

V 90-tých rokoch uložili kábel pod chodník. Pozdĺž rozrezali chodník-asfalt a betónový základ. Potom zakopali kábel, spravily betonový základ a asfaltový povrch. Po čase na pôvodnej srane chodníka vznikli praskliny na asfalte, a asfaltový povrch sa začal odlepovať. Po chodníku chodia matky s detmi a starší ludia a vniká nebespečie úrazu zakopnutím a spadnutím na chodník. Ďalej na vozovke na dvoch miestach cesta je zapadnutá o 10 cm nizšie. Pre tieto závady prosím aj v mene užívatelov chodníka a cesty- o odstránenie týchto závad pána Primátora a vedenie mesta Komárna. Ďakujem. Prajem Vám dobré zdravie a radosť za vykonanú službu. Juraj Lőrincz.

14. december 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Köszönjük a bejelentést.

Mestský úrad Komárno, Komáromi Városi Hivatal
28. august 2017

Juraj Lőrincz

Asfaltový povrch je naďalej poškodený. Posielam aktuálné foto zábery. Zdravým Vás, Juraj Lőrinc.
07. október 2018

Alzbeta Lorinczova

Podnet je nevyrieseny. Dakujem.
08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania