Zničená zeleň / zdevastované prostredie - Senný trh

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Roman 25. marca 2017

Ako dlho ešte bude táto lokalita v takomto stave v akom je? Ide o zelené priestranstvo, alebo o parkovaciu plochu .... Na prvý pohľad by malo ísť o trávnatú a nespevnenú plochu, kde by malo byť parkovanie zakázané, čo sa evidentne nedeje a to rovno za dopravným inšpektorátom, alebo ide o parkovaciu plochu? Tak či onak mať takúto plochu v centre mesta je viac než smutné. Je v pláne nejaké riešenie na revitalizáciu, alebo niečo ???

27. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ Komárno
09. október 2018

Odkaz pre starostu

Plocha bola rekultivovana strkovym povrchom vhodnym na parkovanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania