Zničená časť vozovky - Eötvösova ulica / I/64

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Roman 16. mája 2017

Na konci ulici Eötvösova, kde križuje cestu I/64 Tržničné námestie je už dosť dlhý čas zničená časť vozovky. Výtlky kúsok od nej boli opravené a viac menej sú každoročne aj opravovávané, no stále vynechávate túto časť? Je tam nejaký problém s SSC, keďže sa cesta napája na štátnu cestu. Nebolo by už možné úsek opraviť súvislou vrstvou asfaltovej plochy?

17. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ Komárno
25. jún 2018

Odkaz pre starostu

Rekonstrukcia cesty na Eotvosovej ulici problem vyriesila.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania