Kazdorocne nove vytlky na ulici Jazernej

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Ildikó Németh, 24. januára 2018

Minimum 10 vytlkov na ulici Jazernej (aj na chodniku). Fotky su zo juznej strany od hlavnej cesty, ale vela-vela vytlkov je aj na severnej casti ulici Jazernej.

24. január 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ
05. február 2018

Ildikó Németh

Dobry den! Minuly tyzden vytlky boli opravene. Dakujeme za rychlu reakciu!
19. február 2018

Ildikó Németh

Oprava: Vytlky boli opravene na ulici Jazernej len na juznej strane od hlavnej cesty. Minule som isla smerom do lekarne Tabletka a stale su vytlky na tejto strane ulice!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.