Injekcne striekacky, flase od alkoholu

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: zuzana, 27. januára 2018

Okolie Priemyselnej ulice, Orechovy rad a galaze je plne odpadkov, prazdnych flasiek od alkoholu a dokonca aj injekcnych striekaciek. Pracovnici ked zbieraju odpadky, vynechavaju kriky, kde su nahadzane flase.

29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie.

MsÚ
09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Injekčné striekačky a fľaše odstránené. Vyčistené okolie, podnet vyriešený.


MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.