Chybajuci poklop

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: Bozena, 13. februára 2018

Dodry den pan ptimator,rada by som vas oboznamila s nasim problemom na ul.mieru 14 uz 3 mesice nam chyba kryt zo sachty ktora je pred nasim vchudom je to nebezpecne pre vsetkych moze tam nikto padnut!Docasne sme tam dali betonovu kocku ale to nestaci.Touto cestou by som vas chcela poprosit aby ste oslovili kompetentnych a odstranili tento problem.Vopred dakujem aj v mene ostanych obyvatelov Komarna.

13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Problém bol odstránený, poklop bol vymenený.


MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.