Injekcne striekacky

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

Zaslal: P, 14. februára 2018

Obyvatelia ulic Budovatelska, Mieru, Dvorska sa taktiez stazuju na pohodene injekcne striekacky po trave, pod oknami a v pivnicnych vchodoch, ktore su obzvlast nebezpecne pre deti, a aj psov. Riesenie nieje iba pozbierat to, ale obmedzit ich zahadzovanie na ulici.

15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Postúpime ho MP.

MsˇU
01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme na Váš podnet, uvedená vec už bola riešená začiatkom mesiaca február, kedy boli striekačky a aj odpad v uvedenej lokalite odstránené. Mestská polícia situáciu priebežne monitoruje.

Mestská polícia Komárno

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.