Neporiadok a smeti okolo OD Ister

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

V riešení
meno
Ildikó Németh 19. februára 2018

Dobrý deň! Za neporiadok a smeti môžu nevychované občania ktorý chodia do Isteru nakupovať, ale obchody ktoré sú v tejto budove (Euro diskont, Ferro, Tipos, čínsky obchod) mali by viac záležať ako ich okolie vypadá a riešiť neporiadok. Mohli by prijať upratovaciu firmu, ktorá v určitých intervaloch dá do poriadku prostredie. Čím viac smeti bude pod kríkmi tým viac občanov bude naďalej sem vychodiť svoje smeti. Prosím kontaktujte tieto firmy aby spoločne riešili problém lebo okolie už veľmi zanedbaná. Umiestnenie ďalších smetiakov tiež by mohol situáciu zlepšiť.
Veľmi dôležité by bolo keby policajti riešili aj opakujúci podpultové predaje pred obchodom (cigarety, šaty, atď.)!
Prosím moje meno pri riešení tohto podnetu vynechajte!! Ďakujem!

27. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ
29. marec 2018

Ildikó Németh

Dobry den, v akom stadiu je riesenie podnetu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania