Smetisko

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
zuzana 29. októbra 2018

Prosim o vycistenie a okosenie. Mnozia sa tam potkany.

02. november 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Smetisko pod tr.stanicou vyčistené. Odpad odstránený.
Kto? MsÚ Komárno

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania