Bezdomovci a ohrozenie zdravia

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

V nedostavanej budove na 2. poschodí sa ubytovalo niekoľko bezdomovcov, odpad sa hromadí na pozemku, hrozia infekčné choroby

12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený.
Kto? mestský úrad
Kedy? január 2019

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.