Damjanichova ul.-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Matej Lepieš 29. decembra 2018

Otvorene a vyhadzane smetne kose. Vetrom a ludmi rozhadzane smeti po meste. Mozno by pomohlo viac smetnych kosov. Vymenit/zefektivnit system vynasania smeti. Tam kde nepomaha pravidelne upratovanie vyskusat "smart" riesenie pouzite v Nitre. Vymysliet trest pre tych co ten neporiadok robia.

31. december 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

MsÚ Komárno
17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Stav týkajúci sa neporiadku okolo kontajnerov priebežne odstraňovaný, revidujú sa počty kontajnerov za účelom doplnenia (alebo niekde odstránenia nazvyš kontajnerov) za účelom optimalizácie počtu kontajnerov na stanovišťiach v meste. Ďalej sa chystá projekt na osadenie kontajnerov jednotlivo do uzamykateľných boxov s otvormi, z ktorých nebude možné vyberať odpad

MsÚ Komárno
17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Stav týkajúci sa neporiadku okolo kontajnerov priebežne odstraňovaný, revidujú sa počty kontajnerov za účelom doplnenia (alebo niekde odstránenia nazvyš kontajnerov) za účelom optimalizácie počtu kontajnerov na stanovišťiach v meste. Ďalej sa chystá projekt na osadenie kontajnerov jednotlivo do uzamykateľných boxov s otvormi, z ktorých nebude možné vyberať odpad
Kto? MsÚ Komárno

MsÚ Komárno
17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Stav týkajúci sa neporiadku okolo kontajnerov priebežne odstraňovaný, revidujú sa počty kontajnerov za účelom doplnenia (alebo niekde odstránenia nazvyš kontajnerov) za účelom optimalizácie počtu kontajnerov na stanovišťiach v meste. Ďalej sa chystá projekt na osadenie kontajnerov jednotlivo do uzamykateľných boxov s otvormi, z ktorých nebude možné vyberať odpad
Kto? MsÚ Komárno

MsÚ Komárno
17. január 2019

Matej Lepieš

Dobrý deň. Ďakujem za odpoveď. Hneď to lepšie vyzerá. Už len naučiť ľudí skladať kartónové krabice, aby mali aj druhí miestov kontajneri (vid vaše foto). Redukovať počty si myslím, že nie je najlepšie riešenie. Už teraz je tých smetných košov málo. Na druhej strane keď sa budú meniť za väčšie tak Ok, ale skôr si myslím, že by mali pribúdať. Hlavne tam kde je na jeden smetný kôš/nádobu veľa vchodov (napr. pri panelákoch). Tiež by mohli pribúdať menšie smetné koše na drobný odpad. Pretože veľa spoluobčanov je lenivých podržať obal z jedla/pitia až po najbližší smetný kôš (hlavne ak ho nemá rovno pred očami). Ďakujem. Lepieš
22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, skôr sme mysleli na revidovanie počtu kontajnerov za účelom doplnenia. Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? MsÚ Komárno

MsÚ Komárno
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Vymenené opotrebované kontajnery na ul. Damjanichovej (čistiaren).
Kto? MsÚ Komárno

MsÚ Komárno
26. január 2019

Matej Lepieš

Ejha. Dakujem. Uz len nejak odstavit "vykutravacov", ale to je na dlhsie. Este raz dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.